Ultimele informatii despre U15 Junior Cup 2018 Cluj-Napoca

 

Vineri - 2 martie 2018

 

Nr. Teren Gr. Ora Meci Scor
1  - A 09:00 LPS Vaslui - Viitorul Arad 2-0
2 Unirea A 09:00 Viitorul Cluj - CSM Reșița 6-2
3 - B 10:00 ASU Poli Timișoara - Ardealul Cluj 4-1
4 Unirea B 10:00 Celta Brașov - CFR 2004 4-0
5 - C 11:00 Juniorul Suceava - Luceafărul Cluj 2-0
6 Unirea C 11:00 Tâmpa Brașov - Gloria Bistrița 3-1
7  - D 12:00 CFR 2003 - CFR Simeria 5-0
8 Unirea D 12:00 Viitorul Oradea - Academia Brozovsky Arad 2-0
9  - A 14:00 CSM Reșița - LPS Vaslui 1-2
10 Unirea A 14:30 Viitorul Arad - Viitorul Cluj 1-3
11  - B 15:00 CFR 2004 - ASU Poli Timișoara 0-5
12 Unirea B 15:30 Ardealul Cluj - Celta Brașov 1-0
13  - C 16:00 Gloria Bistrița - Juniorul Suceava 1-0
14  Unirea C 16:30 Luceafărul Cluj - Tâmpa Brașov 0-2
15 - D 17:00 Academia Brozovsky Arad - CFR 2003 1-4
16  Unirea D 17:30 CFR Simeria - Viitorul Oradea 1-0

 

Sâmbătă - 3 martie 2018

 

Nr. Teren Gr. Ora Meci Scor
17 - B 08:45 ASU Poli Timișoara - Celta Brașov 2-0
18 Unirea A 09:00 LPS Vaslui - Viitorul Cluj 4-0
19 Ardealul A 09:00 Viitorul Arad - CSM Reșița 0-4
20 - C 09:45 Luceafărul Cluj - Gloria Bistrița 2-0
21 Unirea D 10:00 CFR Cluj 03 - Viitorul Oradea 0-0
22 Ardealul B 10:00 Ardealul Cluj - CFR Cluj 04 1-0
23 Unirea C 11:00 Juniorul Suceava - Tâmpa Brașov 2-4
24 Unirea D 12:00 CFR Simeria - Academia Brozovsky Arad 3-0

 

Sferturi de finală și jocuri pentru clasament

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 13-16 Scor
25 Unirea - 14:00 Viitorul Arad (4A) - (4B) CFR Cluj 2004 4-1

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 9-12 Scor
26 Ardealul - 16:00 CSM Reșița (3A) - (3B) Celta Brașov 4-0

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 13-16 Scor
27 Unirea - 15:00 Gloria Bistrița (4C) - (4D) Ac. Brosovszky Arad 1-1, 3-4 (d.p.)

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 9-12 Scor
28 Ardealul - 17:00  Luceafărul Cluj (3C) - (3D) Viitorul Oradea 1-0

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 1-8 Scor
29 Ardealul - 18:00 LPS Vaslui (1A) - (2B) Ardealul Cluj 2-0

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 1-8 Scor
30 Unirea - 16:00 ASU Poli Timișoara (1B) - (2A) Viitorul Cluj 0-1

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 1-8 Scor
31 Unirea  - 17:00 Juniorul Suceava (2C) - (1D) CFR Cluj 2003  0-4

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 1-8 Scor
32 Ardealul  - 19:00 CFR Simeria (2D) - (1C) Tâmpa Brașov  0-4

 

Duminică - 4 martie 2018

 

Nr. Teren Gr. Ora Semifinala 1 Scor
34 Unirea - 09:00 Viitorul Cluj - Tâmpa Brașov  0-0, 3-2 (d.p.)

 d.p.

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 5-8 Scor
36 Ardealul - 09:00 ASU Poli Timișoara - CFR Simeria 3-0

 

Nr. Teren Gr. Ora Semifinala 2 Scor
33 Unirea - 10:00 LPS Vaslui - CFR Cluj 2003  2-0

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 5-8 Scor
35 Ardealul - 10:00 Ardealul Cluj - Juniorul Suceava 0-1

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 15-16 Scor
38 Ardealul - 11:00 Viitorul Arad - Gloria Bistrița 0-3

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 11-12 Scor
39 Unirea - 11:00 Celta Brașov - Viitorul Oradea 2-0

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 9-10 Scor
37 Ardealul - 12:00 CSM Reșița - Luceafărul Cluj 1-1, 5-6 (d.p.)

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 13-14 Scor
40 Unirea - 12:00 CFR Cluj 2004 - Academia Brosovzky Arad 1-0

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 3-4 (finala mică) Scor
41 Unirea - 13:00 CFR Cluj 2003 - Tâmpa Brașov 2-1

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 7-8 Scor
42 Ardealul - 13:00 Ardealul Cluj - CFR Simeria  1-0

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 1-2 (finala mare) Scor
43 Unirea - 14:00 LPS Vaslui - Viitorul Cluj 2-2, 3-4 (d.p.)

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 5-6 Scor
44 Ardealul - 14:00 Juniorul Suceava - ASU Poli Timișoara 0-3

 

Lista cu echipele înscrise la U15 Junior Cup 2018 - 2-4 martie - Cluj-Napoca!

 

1. CFR 1907 Cluj (2003)

2. LPS Vaslui

3. ASU Poli Timișoara

4. ACS Tâmpa Kids Brașov

5. ACS Juniorul Suceava

6. Viitorul Cluj

7. Viitorul Oradea

8. Academia Luceafărul Cluj

9. Viitorul Arad

10. Celta Brașov

11. Ardealul Cluj

12.  CFR Cluj (2004)

13. Academia Brosovzky Arad

14. Gloria Bistrița

15. CFR Simeria

16. CSM Școlar Reșița

Stire Multumiri

CFR Cluj U14 Junior Cup 2017 a fost un real succes. Va mulțumim pentru aprecierile legate de  organizarea a ceea ce noi am dorit să fie cel mai puternic turneu din țară la categoria 2003.

Citește mai departe...

Galerie Foto Final

Click pe foto de mai sus pentru a vedea o galerie foto de la semifinalele și finalele CFR Cluj U14 Junior Cup 2017!

Premiere

ASU Politehnica Timișoara este campioana CFR Cluj U14 Junior Cup 2017. Timișorenii au dispus, în marea finală, cu 4-0, de Juniorul Suceava. În finala mică, Steaua București a trecut, cu 8-1, de Dinamo București.

Organizatorii au acordat și premii individuale:
- golgheterul turneului - Alexandru Neacșu (Steaua București)
- cel mai bun portar al turneului - Alexandru Borbei (ASU Poli Timișoara)
- cel mai bun jucător al turneului - Claudiu Negoescu (Steaua București)
- cel mai bun jucător al finalei - Ralph Kunn (ASU Poli Timișoara)

Pagina 4 din 18

Top